
Безпровідна караоке колонка з двома мікрофонами REMAX RB-M70 Shooyuen Series Чорний 47782
11 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11827
+380 (66) 565-89-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості:
- Портативна акустична система з багатьма функціями у тому числі караоке
- Бездротова версія V5.4 та дальність передачі до 12 м забезпечують комфортне прослуховування без зайвих дротів
- Завдяки великій ємності акумулятора 30000mAh колонка може відтворювати музику до 12 годин без підзарядки
- Високоякісні динаміки забезпечують чисте звучання з глибокими басами та чіткими верхами
- Вбудована LED-підсвітка, що змінює кольори в такт музиці, створюючи незабутню атмосферу
- В комплект входить: портативна колонка, ремінець, пульт, 2 мікрофони, AUX кабель, зарядний кабель
Характеристики:
- Підтримка Bluetooth: V.5.4
- Ємкість акумулятора: 30000 мАг
- Вихідна потужність: 280 Вт
- Частотний діапазон: 40Гц-18кГц
- Імпеданс: 4 Ом
- Час зарядки: 3 год
- Час відтворення: 12 год
- Розміри: 295 * 180 * 352,7 мм
- Вага: 7.63 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 280 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.63 кг |
| Висота | 352.7 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴






