Особливості:
- Міцний корпус
- Підключення за допомогою Bluetooth
- Вбудований акумулятор дозволяє тривалий час користуватися колонкою без необхідності підключення до мережі
- Професійно налаштований звук вихідною потужністю 20 Вт
- Компактні розміри та легка вага портативної колонки дозволяє носити її куди завгодно, що дозволяє завжди мати її при собі та насолоджуватися гучним, насиченим звуком
- IPX6 водонепроникність
Характеристики:
- Версія Bluetooth: V5.3
- Інтерфейси: USB, AUX
- Потужність динаміка: 20 Вт
- Акумулятор: 2000mAh
- Вхід: 5V, 2A
- Час зарядки: 3 год
- Відтворення музики: 12 год
- Розмір: 300 * 146 * 146 мм
- Вага: 1.22 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 16000 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.22 кг |
| Висота | 156 мм |
| Глибина | 94.5 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 058 ₴




