Особливості:
- Вбудований акумулятор дозволяє тривалий час користуватися колонкою без необхідності підключення до мережі
- Швидке і стабільне бездротове з'єднання
- 3 динаміка (2 середніх + 1 сабвуфер) забезпечують якісний звук і потужний бас
- Панорамний об'ємний звук
- Методи підключення: Bluetooth, AUX, USB, HDMI, оптичний
- В комплекті є пульт для зручного керування
Характеристики:
- Версія Bluetooth: V5.4
- Потужність динаміка: 80 Вт
- Вхід: 100-240 В
- Імпеданс: 4Ом
- Розмір: 616 * 103 * 65 мм
- Вага: 2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 80 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 103 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 616 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 077 ₴






