
Портативна блютуз колонка з мікрофоном XO F47 |5W/Bluetooth/карта пам'яті| Бежевий 47311
999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11721
+380 (66) 565-89-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості:
- Стильний прозорий дизайн
- Яскраве RGB-підсвічування
- Професійно налаштований звук вихідною потужністю 5 Вт
- Підключення за допомогою Bluetooth або аудіо кабелю (AUX)
- Підтримка TF-карти пам'яті (можливість використовувати колонку як mp3-плеєр)
- Забезпечує до 4 годин програвання музики
- Ручка для зручного транспортування
- Зарядка через Type-C порт
Характеристики:
- Bluetooth: V5.3
- Ємкість акумулятора: 18650 мАг
- Ємкість акумулятора мікрофона: 14500 мАг
- Тривалість роботи: 4 години
- Час зарядки: 3 години
- Потужність передачі: 8 дБ
- Максимальна потужність: 5W
- Динаміка 57 мм * 1 + басова діафрагма
- Підтримувані протоколи: A2DP AVRCP, HFP, HSP
- Ефективна відстань: до 10 метрів
- Функція: підтримка відтворення FT-карти, MP3 (32G-MAX), AUX
- Вага: 375,3 г; мікрофон 73 г
- Розмір: 109,7 * 92,3 * 85 мм; мікрофон 135 * 38 * 38 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | AUX-вхід |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.37 кг |
| Висота | 92 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴






