
Портативна блютуз колонка XO F43 |AUX, карта пам'яті, Bluetooth, FM-Radio| Чорний 47297
964 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11217
+380 (66) 565-89-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги колонки:
- Міцний корпус та стильний дизайн
- Яскраве підсвічування різних режимів
- Підключення за допомогою Bluetooth або аудіокабеля (AUX)
- Функція TWS
- Можливість відтворення звуку через TF-карту пам'яті, FM-Radio
Характеристики:
- Бренд: XO
- Модель: F43
- Сумісність з Bluetooth: V5.2
- Динаміки: 52*2 мм
- Потужність: 5W*2
- Час відтворення музики: 4 годин
- Час зарядки: 3 години
- Батарея: 1200 mAh
- Розмір: 220*78*75 мм
- Вага: 513 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | Type-C, AUX-вхід |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | FM-приймач |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.513 кг |
| Висота | 78 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 964 ₴



