
Портативна блютузна колонка з функцією підсвічування XO F49 | 15W, 3600 mAh, карта пам'яті, USB| Зелений
1 271 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11141
+380 (66) 565-89-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги колонки:
Багатофункціональна портативна блютус колонка з функцією підсвічування
Чудовий варіант для шанувальників подорожей або кемпінгу
Колонка-ліхтарик не тільки чудово зможе освітити намет, а й наповнити його чудовою музикою
Пристрій має ручку для перенесення
Міцний корпус і стильний дизайн
Можливість відтворення звуку через TF-карту пам'яті, USB-флешки
Характеристики:
Bluetooth V5.3
Потужність: 15W
Ємність батареї: 3600mAh
Бесіда: ок. 15 годин
Тривалість музики: прибл. 18 годин 80% гучності (залежно від рівня гучності й аудіосумісності)
Тривалість освітлення: прибл. 27 годин (з вимкненим звуком)
Вихід USB-A: 5 В/1 А (у разі вимкненого живлення)
Час заряджання: майже 6 годин
Ефективна відстань: менш ніж 10 метрів (лицевою стороною до пристрою без перешкод для блокування)
Оптимальна відстань виклику: менш ніж 1 метр
Акустичний блок: повнодіапазонний динамік: 16-ядерний динамік 2*45 мм + низькочастотна діафрагма 1 шт.
Параметри світла: двоколірна температура світлодіода: 6000 К природного світла, 3000 теплого світла / яскравість: 10-280 лм
Функція: підтримка відтворення TF-карти/USB, MP3 (32G-MAX), музики Bluetooth (A2DP)
Розмір: 114*114*200 мм (без ручки)
Вага: 745 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейси | Type-C, USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.745 кг |
| Висота | 114 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 114 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 271 ₴





