Електричний шосейний велосипед SWFT Volt E-bike (класу-2) 350 Вт
Електровелосипед VOLT поєднує в собі легку та міцну сталеву раму з вбудованою акумуляторною батареєю й шинами для дорожніх перегонів, щоб запропонувати елегантну поїздку містом, приміствам або хай де ви будете. Незалежно від того, чи рухаєтеся ви самостійно, чи використовуєте підтримку педалювання, LCD-дисплей відстежує ваші показники під час поїздки. Наша модель VOLT найкраще підходить для більшості велосипедистів зростом від 5'9" і вище, а також доступний в ексклюзивному сріблясто-жовтогарячому кольорі.
Характеристики:
Розмір: 183 x 57 x 100 см
Мотор 350 Вт
Акумулятор Замінний внутрішній літій-іонний 36 В, 10 А·год (360 Втч)
Цикл заряду: 600 циклів
Обмеження ваги: 99 кг
Задній перемикач: одношвидкісний RIMS
Подвійні алюмінієві ободи 36 отворів передній і задній
Шини 700C x 28 мм, рекомендовані для електровелосипедів.
Стійка — сплав, 28,6 x 25,4 мм E: 80 мм
Вага: 20кг
Датчики: Датчик казанка, Датчик швидкості
Середня відстань із газом на одному заряджанні: 43.5 км
Швидкість: До 32,2 км/год під час використання газу та допомоги педалей
Дисплей: РК-дисплей зі зручним читанням і підсвіткою
Рама: 58.4 см - сталева
Час заряджання До 6 годин
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.0 |
| Вікова група | Від 12 років |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 183.0 |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Електровелосипед |
| Ширина | 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999 ₴







