Автомобільний інвертор Power inverter SSK-2000w
Автомобільний інвертор ssk 2000W — перетворювач напруги 12V-220V — альтернативне живлення приладів, що працюють від мережі. Автомобільний перетворювач ssk 12V-220V, потужністю 2000 W — пристрій, призначений для під'єднання та використання різноманітної побутової техніки, електроінструменту, ноутбука, телефона, різних відео та аудіотехніка, а також інших електроприладів в умовах, де немає мережевих джерел живлення. Наприклад, у подорожах автомобілем, прогулянках на катері, у гаражі, на дачі та в аварійних ситуаціях. Як джерело 12V напруги можуть застосовуватися акумулятори автомобіля, вітрові та сонячні генератори.
На передній панелі пристрою містяться індикатори режиму роботи, розетка електроприладів, перемикач увімкнення та порт для під'єднання кабелю зарядки. Охолодження інвертора постійно здійснюється за допомогою кулера, встановленого на задній панелі приладу. Там само розміщені клеми для під'єднання кабелю від акумулятора та клему для під'єднання землі.
Внимание! Інвертор не працюватиме з пристроями, які потребують чистої синусоїди (наприклад, компресори).
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 12V
Напруга на виході: 220V
Номінальна потужність: 2000W
Частота на виході: 50Hz+/-2Hz
Захист від низької вхідної напруги <9.5V;
Захист від підвищеної вхідної напруги >14.5V.;
Форма вихідного сигналу: ступенева апроксимація синусоїди
Кпд 90%
Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴





