Універсальний інвертор Pure Sine Wave Inverter 1000 Вт 12-220 В Інвертори напруги — це електричні пристрої, розроблені для перетворення постійного струму (DC) на змінний струм (AC). Постійний струм — це струм, вироблений акумуляторними батареями або сонячними панелями, тоді як змінний струм — стандартний струм, необхідний для використання в будинку або в електричній мережі. Інвертор працює, керуючи постійним струмом через два транзистори, які швидко вмикаються і вимикаються, а потім струм надходить на трансформатор. Отже, постійний струм перетворюється на змінний струм. Інвертори видають найнадійніший і найпослідовніший вихідний сигнал. Це робить їх найдорожчими. Деяке чутливе обладнання, як-от перезаряджувальні інструменти та медичне обладнання, вимагає обов'язкового встановлення інвертора з формою хвилі у формі чистого синусу. Інвертор можна використовувати в зонах, де звичайна електрика недоступна або в зонах із непостійним електропостачанням. Інвертор — ключовий елемент у системі сонячної енергії. Характеристики: Модель: NC-1000-S Номінальна потужність: 1000 Вт Максимальна потужність: 1000 Вт Форма хвилі на ходу: Чиста синусоїда Вхідна напруга: 10В-15В/21В-30В Напруга на вході: 220 В ± 15 Частота: 50Гц±2 Пікова потужність (5 сек.): 1500Вт Захист від перегрівання автоматичне вимкнення за досягнення температури 75 °C Робоча температура: в інтервалі від -10 °C до +50 °C Робоча вологість 20% ÷ 90% Температура зберігання: від -30 °C до + 70 °C Довжина, мм: 290 Ширина, мм: 120 Висота, мм: 60 Вага, кг: 2.5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 1500 Вт |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 549 ₴






