Інвертор SFA 12V/220V 1000W перетворювач напруги
Автомобільний інвертор перетворювач SFA 12V/220V 1000W призначений для перетворення електрики з 12 В на 220 В. Дає змогу приєднувати навантаження до 1000 Вт.
Характеристики:
Тип інвертор
Модель 1000w 12 вольтів/220 вольтів 1000 ватів
Матеріал корпусу метал
Форма струму модифікована синусоїда
Постійна потужність 500 Вт
Пікова потужність 1000 Вт
Мінімальна вхідна напруга 10,6 В
Максимальна вхідна напруга 16 В
Вихідна напруга 220 В
Додаткові параметри
Тип підключення від акумулятора або від прикурювача
Тип розеток універсальна
Наявність USB-порту є
Вихід розетк
Діапазон робочих температур від -20 °C до +40 °C
Захист від надмірної напруги на вході, від низької напруги на вході
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SFA |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴

