Особливості:
- Вбудований акумулятор дозволяє тривалий час користуватися колонкою без необхідності підключення до мережі
- Швидке і стабільне бездротове з'єднання
- 4 звукові блоки + 3D потужний бас забезпечують чудове зщвучання вашої улюбленої музики
- 7 режимів відтворення: Bluetooth, AUX, USB, TF, FM, мікрофон, гітара
Характеристики:
- Версія Bluetooth: V5.4
- Потужність динаміка: 60 Вт
- Акумулятор: 5500mAh
- Імпеданс: 4Ом
- Час зарядки: 6-8 год
- Відтворення музики: 2-4 год
- Розмір: 250 * 240 * 643 мм
- Вага: 8.7 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 15000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 38 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 643 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 372 ₴






