Особливості:
- Міцний корпус, вбудовані колесики та висувна ручка, для зручності переміщення
- Професійно налаштований звук вихідною потужністю 20 Вт
- Підключення за допомогою Bluetooth або аудіо кабелю (AUX)
- Забезпечує до 5 годин програвання музики
- Підсвічування колонки додасть атмосфери
- Бездротовий мікрофон, який йде у комплекті дозволить проводити караоке вечори, або просто підвищить ваш голос на важливих подіях
- Пульт віддаленого керування безумовно додає зручності в керуванні
Характеристики:
- Версія Bluetooth: 5.3
- Відстань передачі: 10M
- Робоча напруга: 3,7 В
- Потужність динаміка: 15W+15W
- Акумулятор: 10000 мАг
- Час зарядки: 8-10 год
- Відтворення музики: 4-5 год
- Бездротовий/FM-радіо/AUX/USB-драйвер/TF-карта/TWS
- Розмір: 33*44,5*25,5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | AUX-вхід |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 445 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴






