Особливості:
- Вбудований акумулятор дозволяє тривалий час користуватися колонкою без необхідності підключення до мережі
- Компактні розміри та легка вага портативної колонки дозволяє носити її куди завгодно, що дозволяє завжди мати її при собі та насолоджуватися гучним, насиченим звуком
- Дерев’яний + шкіряний зовнішній вигляд, тканинна сітка в стилі ретро та класика
- Посилена якість звуку для створення комфортної атмосфери
- Бездротовий зв'язок 5.3, чистий звук, висока роздільна здатність, стабільне та ефективне з'єднання
- Якість звуку високої чіткості HiFi, технологія DSP, завдяки яким ви можете індивідуально налаштовувати високі і низьк частоти
Характеристики:
- Версія Bluetooth: V5.3
- Потужність динаміка: 60 Вт
- Акумулятор: 10000mAh
- Імпеданс: 4Ом + 6Ом
- Час зарядки: 3-5 год
- Відтворення музики: 12 год
- Розмір: 260 * 152 * 166 мм
- Вага: 2.35 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 45 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.35 кг |
| Висота | 152 мм |
| Глибина | 166 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 269 ₴





