Очищувач повітря Супер-Плюс-Іон
Свіже повітря у парках, запах хвої і дерев або морський бриз – що може бути краще для здоров'я і гарного самопочуття?
Але що робити жителям мегаполісів, які схильні до згубного впливу забрудненого навколишнього середовища?! Адже в міських умовах організм людини потребує свіжому повітрі і його природної іонізації ще більше. Що ж таке природна іонізація повітря? Це метафізичний процес відриву електрона від молекул або атомів газів, в результаті чого з однієї нейтральної молекули утворюються дві з різним зарядом, при цьому негативна частка отримує додатковий електрон від позитивної. У природі це відбувається в результаті ударів блискавок, при цьому піддаються іонізації молекули кисню й озону. Іонізація найбільш відчутна в лісах, горах і на березі моря.
Прилад складається з 2-х частин: основи, в якому розташований електронний блок живлення, і легкоз'ємною касети. Всередині касети розміщені іонізуючий вузол і осаджувальні електроди, що утворюють очисну камеру. Рекомендоване робоче положення приладу – вертикальне.
Принцип роботи очисника повітря:
заснований на принципі "іонного вітру", який виникає в результаті коронного розряду і забезпечує рух потоку повітря через касету приладу. При цьому частинки аерозолю насичується іонами, а пил, дим, мікроорганізми, що забруднюють повітря, всмоктуються разом з повітрям в касету, купуючи електричний заряд і під дією електростатичного поля "прилипають" до осаджувальних пластин, розташованих всередині касети. Одночасно відбувається додаткова зовнішня очистка повітря. Аерозольні, тобто зважені в повітрі, не пройшли через очисну камеру частинки, які взаємодіють з негативними іонами і набувають негативний заряд. Ці частинки притягуються позитивно зарядженими поверхнями (це може бути підлога, стіни, екран телевізора). В результаті відбувається додаткове очищення повітря, а вологе прибирання поверхонь рекомендується проводити частіше.
Для чого потрібен очищувач повітря Супер Плюс-іон, і які його особливості:
покращує дихання і зменшує "сухість" в носі і ротової порожнини;
сприяє прискоренню процесів метаболізму;
допомагає концентрації уваги і підвищення працездатності;
покращує якість сну і діє "заспокійливо" на організм в цілому;
сприяє насиченню організму відсутніми негативними іонами;
забезпечує нейтралізацію диму, шкідливих запахів, мікробів і грибків.
Як використовувати пристрій?
Витягніть основу і касету з упаковки;
Вставте касету в спеціальне гніздо підстави до упору;
Розташуйте Супер Плюс Іон на рівній поверхні в місці, вільному для руху повітря, на відстані не менше 1,5 метра від місця частого перебування людини. Також не рекомендовано встановлювати повітроочисник поряд з пристроями, сприйнятливими до впливу електростатичних полів;
Вставте вилку в розетку. Ви побачите, що загорівся індикатор;
Бажано використовувати прилад цілодобово. А щоб відключити його, досить просто вийняти вилку з розетки.
Технічні характеристики
Площа обслуговування: 20 квадратних метрів;
Розміри (висота х ширина х глибина): 15 х 12 х 19,5 см;
Споживана потужність: до 5 вт;
Кількість режимів роботи: 2;
Розмір уловлюваних частинок в межах: 0,3 – 100 мкм;
Ефективність очищення: до 96%;
Концентрація негативних аероіонів на відстані 1,5 м: 40 тисяч іон на см3;
Концентрація озону в приміщенні об'ємом 30 м3: не більше 10 мкг на м3;
Харчування: 220 В, 50 Гц;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Супер-Плюс |
| Рекомендований об'єм приміщення | 20 куб. м |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Очищувач/зволожувач |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 15 мм |
| Глибина | 19 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,5 кг |
| Гарантія | 3 роки |
| Кількість режимів | 2 |
| Об'єм обслуговуваного приміщення | від 20 до 50 м3 |
| Живлення від мережі змінного струму частотою 50 Гц | 220 В ± 10% |
| Розмір частинок, що вловлюються в межах | 0,3-100 мкм |
| Колір корпусу | чорний і білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 732 ₴




