Характеристики:
- Модель: XO-BS100
- Матеріал: АБС+ПК
- Ємність акумулятора: 3.6V 36000mAh
- Технічні характеристики акумулятора: 10.8V/12AH/130WH
- Ємність мономера: 3.6V 2000mAh
- Вихідна потужність змінного струму: 220 В-50 Гц 100 Вт
- Номінальна місткість: 130WH
- Захист від перевантаження: 150W Max. (при 12V)
- Вихід змінного струму: AC220V/50HZ
- Вихід USB1/2: DC5V-2A (MAX)
- Вихід USB1 +USB2: 5V-2A (MAX)
- Вихід постійного струму: 9V-12.6V 2A (MAX)
- Адаптація до вхідної напруги: 100-240 В/50-60 Гц
- Вхідна напруга зарядного пристрою: 12.6V 1.98A
- Вхід постійного струму: 12-24V
- Світлодіодне підсвічування: Світлове табло: 5W світлова чашка: 1.5W
- Розмір продукту: 204*90*161 мм
- Вага: 1528г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 36000 мА/год |
| Висота | 161 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 90 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Ширина | 204 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1528 |
| Колір | Чорний |
| Набір перехідників | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 480 ₴










