Особливості:
- Міцний корпус, вбудовані колесики та висувна ручка, для зручності переміщення
- Професійно налаштований звук вихідною потужністю 50 Вт
- Підключення за допомогою Bluetooth або аудіо кабелю (AUX)
- Забезпечує до 7 годин програвання музики
- Підсвічування колонки додасть атмосфери
- Два бездротових мікрофони, які йдуть у комплекті дозволять проводити караоке вечори, або просто підвищать ваш голос на важливих подіях
Характеристики:
- Версія Bluetooth: 3.0
- Дальність передачі: 10 м
- Час відтворення: до 7 годин
- Напруга зарядки: DC15V
- Номінальна потужність: 50 Вт
- Підтримка AUX і Bluetooth-плеєра з USB Flash або MP3
- Розмір: 46,0*36,0*21,5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | AUX-вхід |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 15 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 499 ₴








