Особливості:
- Вбудований акумулятор дозволяє тривалий час користуватися колонкою без необхідності підключення до мережі
- Професійно налаштований звук вихідною потужністю 40 Вт
- Компактні розміри та легка вага портативної колонки дозволяє носити її куди завгодно, що дозволяє завжди мати її при собі та насолоджуватися гучним, насиченим звуком
- Різнокольорова RGB підсвітка кольори, якої автоматично змінюються в ритм музики
- Технологія посилення низьких частот + 3D для потужних басів
- Водонепроникна та пилонепроникна
Характеристики:
- Версія Bluetooth: V5.3
- Інтерфейси: AUX, USB, TF карта, TWS
- Потужність динаміка: 20 Вт*2
- Акумулятор: 3600mAh
- Час зарядки: 4 год
- Відтворення музики: 6 год
- Розмір: 235 * 90 * 80 мм
- Вага: 0.9 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 288 ₴






