Особливості:
- Міцний корпус
- Вбудований акумулятор дозволяє тривалий час користуватися колонкою без необхідності підключення до мережі
- Професійно налаштований звук вихідною потужністю 60 Вт
- Компактні розміри та легка вага портативної колонки дозволяє носити її куди завгодно, що дозволяє завжди мати її при собі та насолоджуватися гучним, насиченим звуком
- Різнокольорова RGB підсвітка кольори, якої автоматично змінюються в ритм музики
- 2 басові динаміки + 2 високочастотні динаміки допоможуть вам повною мірою насолодитись вашою улюбленою музикою
- IPX6 водонепроникність
Характеристики:
- Версія Bluetooth: V5.3
- Інтерфейси: USB, Type-C
- Потужність динаміка: 60 Вт
- Акумулятор: 5400mAh
- Вхід: 5V/2A
- Відтворення музики: 8 год
- Розмір: 377 * 180 * 157 мм
- Вага: 2.8 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 157 мм |
| Ширина | 377 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 340 ₴






