
Портативна блютуз колонка BOROFONE BR37 |AUX, карта пам'яті, Bluetooth, USB, FM-Radio| Чорний
658 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10168
+380 (66) 565-89-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги колонки:
- Міцний корпус
- Петелька для зручного перенесення, або закріплення колонки
- Різнокольорове підсвічування навколо динаміка
- Об'ємне звучання на 360 °
- Підключення за допомогою Bluetooth або аудіокабеля (AUX)
- Можливість відтворення звуку через TF-карту пам'яті, USB-флешки, AUX, Bluetooth, FM-Radio
Характеристики:
- Бренд: BOROFONE
- Модель: BR37
- Сумісність з Bluetooth: V5.3
- Динаміки: 52mm*2; 5W*2
- Час відтворення музики: 2 годин
- Час зарядки: 2 години
- Батарея: 1500 mAh
- Розмір: 161*85*85 мм
- Вага: 516 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | Type-C, USB, AUX-вхід |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Особливості | FM-приймач |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.516 кг |
| Висота | 161 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658 ₴



