
Портативна блютуз-колонка XO F43 | AUX, карта пам'яті, Bluetooth, FM-Radio | Жовтогарячий 47297
964 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11218
+380 (66) 565-89-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги колонки:
Міцний корпус і стильний дизайн
Яскраве підсвічування різних режимів
Під'єднання за допомогою Bluetooth або аудіокабелю (AUX)
Функція TWS
Можливість відтворення звуку через TF-карту пам'яті, FM-Radio
Характеристики:
Бренд: XO
Модель: F43
Сумісність з Bluetooth: V5.2
Динаміки: 52*2 мм
Потужність: 5W*2
Час відтворення музики: 4 години
Час заряджання: 3 години
Батарея: 1200 mAh
Розмір: 220*78*75 мм
Вага: 513г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейси | Type-C, AUX-вхід |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | FM-приймач |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.513 кг |
| Висота | 78 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 964 ₴



