
Дитячий фотоапарат із висувним об'єктивом, підтриманням карти пам'яті XO XJ02 Блакитний
745 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11033
+380 (66) 565-89-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги:
Дитячий фотоапарат дуже простий у використанні, цифрова камера нового покоління, створена спеціально для дітей
Легкий, яскравий, приємний корпус
Просте керування дасть змогу навіть малюкові легко зробити перші якісні знімки або відеоролики
Пристрій має інструменти для творчості, які дадуть змогу прикрасити світлини за допомогою штампів і цікавих ефектів
Підтримка TF — карти пам'яті до 32GB
Додані ігри, можливість прослуховування музики
Для зручності фотоапарата кріпиться ремінець, який можна повісити на шию й не переживати, що дитина зможе його загубити
Підходить для дітей від 3 років і старших
Ви без проблем можете брати його куди завгодно: на прогулянку, у подорож тощо.
Характеристики:
Матеріал: ABS
Екран: 2.0 дюйма (320 * 240 мм)
Кут огляду об'єктива: 120 градусів
Роздільна здатність світлини: 40MP/20MP/16MP/12MP/8MP/5MP/3MP/2MP
Роздільна здатність записування: 1280*720P
Підтримка карт пам'яті до 32 Гб
Ємність акумулятора: 400mAh
Час заряджання: 1 година
Роз'єм: Type-C
Розміри: 90*55*30 мм
Вага: 71 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 32 GB |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фотоапарату | Компактний |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 71 г |
| Висота | 55 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴






