
Портативна зарядна станція XO BS100 Lithium Battary 36000 mAh,3.6V,130WH Чорний 35798
5 480 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11032
+380 (66) 565-89-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики:
Модель: XO-BS100
Матеріал: АБС + ПК
Ємність акумулятора: 3.6V 36000mAh
Технічні характеристики акумулятора: 10.8V/12AH/130WH
Місткість мономера: 3.6V 2000mAh
Вихідна потужність змінного струму: 220 В-50 Гц 100 Вт
Номінальна ємність: 130WH
Захист від перевантаження: 150W Max. (при 12V)
Вихід змінного струму: AC220V/50HZ
Вихід USB1/2: DC5V-2A (MAX)
Вихід USB1+USB2: 5V-2A (MAX)
Вихід постійного струму: 9V-12.6V 2A (MAX)
Адаптація до вхідної напруги: 100-240 В/50-60 Гц
Вхідна напруга зарядного пристрою: 12.6V 1.98A
Вхід постійного струму: 12-24V
Світлодіодна підсвітка: Світло- табло: 5W світлова чашка: 1.5W
Розмір продукту: 204*90*161 мм
Вага: 1528г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 161 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 90 мм |
| Ємність акумулятору | 36000 мА/год |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 204 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1528 |
| Набір перехідників | Немає |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 480 ₴









