
Дитячий фотоапарат із подвійним об'єктивом, силіконовим чохлом, підтримкою карти пам'яті XO XJ01 Блакитний
636 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11031
+380 (66) 565-89-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги:
Дитячий фотоапарат дуже простий у використанні, цифрова камера нового покоління, створена спеціально для дітей
Легкий, яскравий, приємний корпус пристрою захищений м'яким силіконовим чохлом у формі котика
Просте керування дасть змогу навіть малюкові легко зробити перші якісні знімки або відеоролики
Пристрій має інструменти для творчості, які дадуть змогу прикрасити світлини за допомогою штампів і цікавих ефектів
Підтримка TF — карти пам'яті до 32GB
Додані ігри, можливість прослуховування музики
Для зручності фотоапарата кріпиться ремінець, який можна повісити на шию й не переживати, що дитина зможе його загубити
Підходить для дітей від 3 років і старших
Ви без проблем можете брати його куди завгодно: на прогулянку, у подорож тощо.
Характеристики:
Матеріал: ABS + силікон
Екран: 2.0 дюйма (320 * 240 мм)
Кут огляду об'єктива: 120 градусів
Роздільна здатність світлини: 40MP/20MP/16MP/12MP/8MP/5MP/3MP/2MP
Роздільна здатність записування: 1280*720P
Підтримка карт пам'яті до 32 Гб
Ємність акумулятора: 200mAh
Час заряджання: 1 година
Роз'єм: Type-C
Розміри: 98*65*48 мм
Вага: 97 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 32 GB |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 97 |
| Висота | 65 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Нове |
| Тип фотоапарата | Компактний |
| Товщина | 48 |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Ширина | 98 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴






