Особливості:
Портативна зарядна станція MUSTANG D650 171600mAh/634.92WH 650W (Гарантія на перевірку 3 міс.)
D650 — це портативна акумуляторна батарея, здатна забезпечити 650 Вт синусоїдального струму змінного струму.
Живлення через вбудований вихід змінного струму. Крім того, D650 підтримує швидке заряджання через вбудований порт 2 x USB-PD і 2 порти USB-A
Загальна місткість накопичувача становить 519,48 Вт·год.
Характеристики:
Номінальна потужність — 650W
Номінальна ємність — 634.92Wh
Стандартна ємність — 3.7V/171600mAh
Захист від перевантаження — 680W±30W
Вихід змінного струму — 110±10%/60Hz 230V±10%/50Hz
Вихідна хвиля — Чиста синусоїда
Вихід USB — QC 18W*2
Вихід Type-C — PD 60W*2
Вихід прикурювача — 12V~16.8V / 8A
Выход DC5525 - 12V~16.8V / 8A
Бездротова зарядка — 15W
Вхід зарядки — 12-26V/100W Max
Робоча температура -10~40°C
Вага (вага нетто) — 7.8Kg
Вага (з аксесуарами) — 9.5Kg
Розмір — 345*227*203mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mustang |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 171600 мА/год |
| Набір перехідників | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 203 мм |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴








