Опис:
Якісний і надійний адаптер, що дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним
Надійні компоненти захищають від перегрівання, перенапруги та короткого замикання, що забезпечує бездоганну та стабільну роботу
Корпус виготовлений із якісного міцного пластику, а надійна ізоляція, міцність і гнучкість кабелю не дає змогу йому перегинатися або переламуватися. Штекер надійно тримається в роз'ємі ноутбука, що унеможливлює випадкове вимкнення
Легка вага та невеликий розмір дають змогу легко носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка
Характеристика:
Призначення: для ноутбука HP
Потужність: 150W
Вхід: АС 100-240V/2A, 50-60Hz
Вихід: 19.5V 7.7A
Тип роз'єму: 4.5*3.0mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Індикатор роботи | Ні |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 943 ₴






