
Дитячий фотоапарат із фронтальною камерою, чохлом, підтримкою карти пам'яті та MP3 X900 Rabbit Фіолетовий 44677
614 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10952
+380 (66) 565-89-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги:
Дитячий фотоапарат дуже простий у використанні, цифрова камера нового покоління, створена спеціально для дітей
Легкий, яскравий, приємний корпус пристрою захищений м'яким силіконовим чохлом як кролик
Просте керування дасть змогу навіть малюкові легко зробити перші якісні знімки або відеоролики
Пристрій має інструменти для творчості, які дадуть змогу прикрасити світлини за допомогою штампів і цікавих ефектів
Підтримка TF — карти пам'яті до 32GB і MP3
Додані ігри, можливість прослуховування музики
Для зручності фотоапарата кріпиться ремінець, який можна повісити на шию й не переживати, що дитина зможе його загубити
Підходить для дітей від 3 років і старших
Ви без проблем можете брати його куди завгодно: на прогулянку, у подорож тощо.
Характеристики:
Матеріал: ABS + силікон
Камера: 20 МП
Екран: 2.0 дюйма
Ємність акумулятора: 400mAh
Підтримка карт пам'яті до 32 Гб
Роз'єм: Micro USB
Розміри: 116*116*78 мм
Вага: 193 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість мегапікселів | 20 Мп |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 32 GB |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 116 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Нове |
| Тип фотоапарата | Компактний |
| Товщина | 78 |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Ширина | 116 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 614 ₴






