
Портативна блютуз-колонка BOROFONE BR37 | AUX, карта пам'яті, Bluetooth, USB, FM-Radio| Чорний
658 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10168
+380 (66) 565-89-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги колонки:
Міцний корпус
Петелька для зручного перенесення або закріплення колонки
Різнобарвна підсвітка навколо динаміка
Об'ємне звучання на 360°
Під'єднання за допомогою Bluetooth або аудіокабелю (AUX)
Можливість відтворення звуку через TF-карту пам'яті, USB-флешки, AUX, Bluetooth, FM-Radio
Характеристики:
Бренд: BOROFONE
Модель: BR37
Сумісність з Bluetooth: V5.3
Динаміки: 52mm*2; 5W*2
Час відтворення музики: 2 години
Час заряджання: 2 години
Батарея: 1500 mAh
Розмір: 161*85*85 мм
Вага: 516г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейси | Type-C, USB, AUX-вхід |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Особливості | FM-приймач |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.516 кг |
| Висота | 161 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658 ₴



