Переваги:
Швидкий і якісний друк фото на термопапері допоможе зберегти більше дорогоцінних спогадів очима дитини
Це прекрасний подарунок, який із ранніх років дасть змогу познайомитися з чудовим світом світлини. Тепер ваша дитина зможе відчути себе справжнім фотографом, фотографуючи й обробляючи свої фотографії
Камера обладнана різноманітними творчими інструментами, що дають змогу прикрасити фотографії
Підтримка TF — карти пам'яті 32GB
Інтуїтивне керування дасть змогу досить швидко опанувати ґаджетом
Пристрій виготовлений з безпечного ABS пластику та має силіконовий бампер — захист від випадкового падіння
Для зручності фотоапарата кріпиться ремінець, який можна повісити на шию й не переживати, що дитина зможе його загубити
Підходить для дітей від 3 років і старших
Ви без проблем можете брати його куди завгодно: на прогулянку, у подорож тощо.
Характеристики:
Розмір екрана: 2,4 дюймовий
Тип екрана: IPS-екран
Пікселі: 24-мегапіксельна інтерполяція
Роздільна здатність друку: 203 точки на дюйм
Швидкість друку: 40-80 мм/с
Живлення: Акумулятор
Заряджання: Micro USB
Напруга: 5В, 1А
Фокусна відстань: 24-60 мм
Розширення відео: HD 720P-Full HD 1080P
Роздільна здатність фото: 3MP-12 MP
Матеріал: ABS
Розмір камери: 80*43*100 мм
Папір для друку: 57*25 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість мегапікселів | 24 Мп |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 32 GB |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDHC |
| Стан | Нове |
| Тип фотоапарата | Компактний |
| Товщина | 43 |
| Колір корпусу | Синій |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴










